Áno je to tak víťazom júlového kola GALÉRIABOWLING CUP 2018 v bowlingovom centre Galériabowling Košice sa na mazaní, ktoré bude už onedlho použité v Poprade na turnaji Tatranksý pohár 2018 stal aktuálny Majster SR v bowlingu hráč klubu BK LINEAS Prešov Matúš Gožo. Matúš predviedol vo finále najlepšie hry a súčtom 752 bodov čo znamená priemer 250 bodov na hru nedal nikomu šancu ani len pomyslieť na prvenstvo na dnešom turnaji a zaslúžene pán Majster zvíťazil!!! Na druhom mieste skončil súčtom 583 bodov Fabio Merkovský a tretia priečka patrí zároveň víťazovi skupiny „B“ Martinovi Tkáčikovi, ktorý si tak odnáša dve finančné odmeny. Na druhom mieste v skupine „B“ skončila Eva Ulmanová ziskom 527 bodov pred tretím Ladislavom Tóthom ziskom 509 bodov. O najvyšší náhod sa postaral vo finále Matúš Gožo výkonom 287 bodov a získava darčekové balenie sektu. Rovnakú cenu si odnáša aj Eva Ulmanová za najlepší ženský výkon. V hre o JACKPOT bol najúspešnejší Marián Lengeň a súčet 394 bodov za najvyššiu a najnižšiu hru v kvalifikácii si odnáša finančnú odmenu 47,-€. Výhercom blahoželáme k finančným odmenám a tešíme sa opäť v bowlingovom centre Galériabowling Košice. Najbližší turnaj sa uskutoční v auguste a pozvánka bude uverejnená na našich stránkach.