Turnaj Galériabowling Masters 2024 pokračoval druhou kvalifikačnou rundou, ktorú vyhral Miroslav Javořík súčtom 1105 bodov a stal sa majiteľom druhého kávovaru za víťazstvo v 2. runde.  Víťazom 3. kvalifikačnej rundy sa so súčtom 1108 bodov stal Matúš Gožo a odnáša si taktiež kávovar za víťazstvo v runde. Po skončení kvalifikácie nasledovalo semifinále rozdelené do dvoch skupín po 12 hráčov, kde nasledovali dve hry ku ktorým sa pripočítal prenos 50% hier z kvalifikácie. Ťažký mazací model podujatia vytrápil všetkých účastníkov a tak o postupe do finále rozhodovali aj tie najmenšie detaily a samozrejme každá nedorazená kuželka. Posledným postupujúcim do finále sa stal Jozef Brinzik súčtom 829 bodov iba 3 body pred Maximiliánom Bičárom, ktorý sa stal prvým nepostupujúcim do finálovej časti. Vo finále sa predstavilo najlepších 12 hráčov a odohrali 3 hry od nuly. Vo finále sa najlepšie darilo Šimonovi Hrušovskému, ktorý po hrách 228, 169 a 243 sa stal víťazom Galériabowling Masters 2024 a odnáša si finančnú odmenu a trofej za víťazstvo pred Lukášom Lizákom so súčtom 623 a na 3. mieste skončil Vladimír Merkovský so súčtom 563 bodov. Celková 4. priečka patrí Danielovi Dulebovi so súčtom 543 bodov a na 6. mieste skončil Matúš Gožo so súčtom 539 bodov. Víťazom skupiny „B“ kde patrili neregistrovaní hráči v SBwZ a hráči hrajúci 2. ligu sa víťazom stal Miroslav Javořík a odnáša si trofej a bowlingovú guľu. Na 2. mieste v skupine „B“ sa umiestnila Dominika Hurtová pred Jozefom Brinzíkom na 3. mieste.  Najvyšší náhod podujatia dosiahol za náhod 243 bodov Šimon Hrušovský. Cenu za najlepšie ženské umiestnenie si vybojovala Gabriela Pituchová. Na turnaji sa hrala aj doplnková hra o JACKPOT v ktorom sa nazbierala suma 50,-€, ktorú si za súčet najvyššej a najnižšej hry 386 bodov odnáša Miroslav Koník. Všetkým účastníkom ďakujem za účasť, skvelú a priateľskú atmosféru počas celého turnaja a za  predvedené výkony na turnaji GALÉRIABOWLING MASTERS 2024 v Košiciach.