Dnes sme sa po takmer 5 mesačnej prestávke zapríčinenej koronavírusom opäť stretli v bowlingovom centre Galériabowling Košice na turnaji AJ 9 JE STRIKE. Na mazaní, ktoré bude použité aj v nedeľu v BNC Bratislava na Majstrovstvách SR mužov 2020 sa predstavilo spolu 29 hráčov. Víťazkou kvalifikácie sa stala súčtom 953 bodov Gabriela Pituchová. Do finále postupovalo 12 najlepších hráčov a k trom finálovým hrám si hráči prenášali aj 30% kvalifikačného súčtu. Súčet týchto bodov určil konečné poradie turnaja AJ 9 JE STRIKE v Košiciach. Víťazkou sa súčtom 1000 bodov stala Gabriela Pituchová a odnáša si bowlingovú guľu BRUNSWICK a fľaše vína za najlepšiu ženu podujatia a najvyšší kvalifikačný súčet bodov. Na 2. mieste súčtom 976 bodov sa umiestnil Vladimír Merkovský a svojej výhry darčekového poukazu sa vzdal v prospech Tibora Bodnára na 3. mieste s rovnakým súčtom bodov 976. Na 4. mieste skončil Lukáš Lizák za nahratých 969 bodov. Na 5. mieste bol ešte odmenený darčekovým poukazom aj Viktor Vaľko za súčet 941 bodov. Všetkým účastníkom Ďakujem a mužom v nedeľu v BNC prajem veľa úspechov a nech Vám to padááá.