V bowlingovom centre Galériabowling Košice sa uskutočnil bowlingový turnaj AJ 9 JE STRIKE na ktorom sa zúčastilo spolu 24 hráčov. Ženy a juniori do 15 rokov hrali systémom Aj 8 je Strike a túto výhodu naplno opäť využila Alena Kentošová na svoje víťazstvo a vo finále nedala žiadnemu súperovi šancu a s priemerom 280 bodov po hrách 300, 277 a 262 zaslúžene zvíťazila pred Fabiom Merkovským so súčtom 788 bodov a iba o bod na 3. mieste zostal Vladimír Merkovský. Na turnaji sa hrala aj doplnková hra o JACKPOT, ktorý vyhral výkonmi 300 a 242 bodov Alex Basala a odnáša si finančú odmenu 56,- €. Všetci odmenení si odnášajú finančné odmeny. Fľašu kvalitného vína za najlepší kvalifikačný priemer si vybojoval Alex Basala za priemer 263 bodov a taktiež fľašu za najlepší ženský výkon si odnáša víťazka turnaja Alena Kentošová. Ďakujeme za účasť a príjemnú športovú atmosféru a to n ie len pri bowlingu, ale aj súboje pri šípkovom stroji, ktorý je novinkou v Galériabowling KOŠICE zaznamenali veľký úspech a tak už máme na pláne aj turnaj iba pre hráčov bowlingu tentoraz v šípkach. Tak trénujte bude to zaujímavé o super ceny!!! Vlado M.