V poradí 3. kolo turnajovej série BOWLER KOŠÍC o najlepšieho hráča v Košiciach sa uskutočnilo v bowlingovom centre KEVYPIBOWLING Košice. VIACERO hráčov po neúspechu v predchádzajúcich kolách už nenašlo odvahu zabojovať aj ked už nie o víťaza turnajovej série Bowler Košíc a tak súboje mali o to zaujímavejší priebeh, nakoľko každému hráčovi záležalo na zisku čo najviac bodov do celkového hodnotenia podujatia. Súťaž bola opäť rozdelená do dvoch skupín A a B, kde aj finále bolo samostatné v oboch skupinách. Súčasťou turnaja boli aj doplnkové ceny pre naj výkon v 3. hre zásluhou 245 bodov si fľašu vína odnáša Jozef Suvák a 5. hru najlepšie zahral Rastislav Židzik 215 bodov a odnáša si taktiež fľašu vína. Najlepšiou ženou dnešného kola sa stala Monika Židziková a odnáša si taktiež fľašu vína. V skupine „A“ sa vo fináe najkepšie darilo Jozefovi Suvákovi, ktorý vyhral všetky tri finálové súboje a zvíťazil pred Vladimírom Merkovským ziskom 4 bodov a pred Štefanom Trembeckým na 3. mieste ziskom 2 bodov. Štvrté miesto v skupine „A“ si vybojoval Matúš Gožo. V skupine “ B “ sa najlepšími výkonmi prezentovala Monika Židziková a práve zásluhou vyššieho súčtu zhodených kolkov vo finále si vybojovala prvenstvo pred Karolom Fedičom, ktorý dosiahol rovnaký počet 4 bodov za zápasy, ale nižší náhod kolkov ho napokon odsunul na druhé miesto práve za Monikou ŽIdzikovou. Na 3. mieste skončila ziskom 2 bodov Gabriela Pituchová a 4. miesto patrí Michalovi Brinzíkovi, ktorý dosiahol rovnaký počet bodov za zápasy, ale dosiahol nižší súčet zhodených kolkov.  Záverečné kolo BOWLERA KOŠÍC sa uskutoční v mesiaci február a do celkového poradia sa zaratávajú najlepšie 3 obodované podujatia z celkovo 4 kôl. Tešíme sa na VÁS