Druhé kolo Bowlera Košíc 2022 sa tentoraz uskutočnilo v bowlingovom centre KEVYPIBOWLING Košice. Aj tento raz sa hralo v dvoch výkonnostných skupinách. V skupine A sa predstavilo spolu 7 hráčov a v skupine B sa predstavilo 10 hráčov. Každá skupina odohrala 6 hier v kvalifikácii a po kvalifikácii nasledovalo finále, v ktorom sa predstavili 4 najlepší hráči po kvalifikácii v rámci skupiny. V skupine A sa víťazom stal Vladimír Merkovský, ktorý vo finále nenašiel premožiteľa a ziskom 6 bodov obsadil 1. miesto v skupine A pred Jozefom Suvákom a Danielom Dulebom. Na štvrtom mieste skončil Danie Jánoš a o poradí na 2. – 4. mieste rozhodol iba celkový súčet zrazených kolkov.

V skupine B sa víťazkou stala Monika Židziková súčtom 4 bodov pred Ernestom Hurtom a Gabrielou Pituchovou. Aj v tomto prípade hráči dosiahli rovnaký počet bodov za zápasy a rozhodoval celkový finálový súčet zrazených kolkov medzi týmito hráčmi. Na 4. mieste skupiny B skončil Peter Urban. Ceny za najlepší výkon v 3. a 5. hre v kvalifikácii záskal Daniel Jánoš za hry 232 a 224 bodov. Cenu pre najlepšiu ženu si odnáša víťazka skupiny „B“ Monika Židziková.  Všetkým účastníkom Ďakujeme za účasť a tešíme sa na 3. kole Bowlera Košíc 2022 v mesiaci november 2022.