V bowlingovom centre Galériabowling Košice sa dnes uskutočnil ďalší turnaj pod názvom STORM CUP 2017, kde na víťazom turnaja čakali najnovšie reaktívne bowlingové gule STORM od bowlingového obchodu BOWLSHOP.SK – sponzorom turnaja. Na turnaji sa predstavilo spolu 24 hráčov a na mazaní, ktoré bolo minulý týždeň použité na turnaji Follow Me v BNC Bratislava, tak hráči mali možnosť porovnať svoje výkony. Víťazom kvalifikácie sa stal s priemerom 222 bodov Alex Basala pred Matúšom Gožom s priemerom 214 bodov. Finále už bola celkom iná „káva“ a už prvá finálová hra ukázala, že rozhodovať o celkovom poradí sa bude v záverečných hrách. Už úvodnou finálovou hrou 266 sa na čelo prebojoval Matúš Gožo a svoj náskok si udržal až do konca turnaja a zaslúžene si odnáša najnovšiu reaktívnu bowlingovú guľu STORM SURE LOCK. Zároveň mú táto hra zabezpečila aj cenu za najvyšší náhod turnaja. Druhé miesto si vybojoval najmä zásluhou tretej finálovej hry výkonom 265 bodov Fabio Merkovský a odnáša si tak reaktívnu guľu ROTO GRIP WRECKEM. Na 3. mieste skončil Vladimír Merkovský  a vybojoval si polokošeľu STORM pred Alexom Basalom na 4. mieste,ktorý si odnáša tašku na bowlingovú guľu. Zhrnuté a podčiarknuté prvé 4. miesta na turnaji STORM CUP 2017 v Košiciach zaslúžene patria hráčom Extraligového družstva BK LINEAS PREŠOV, ktorí už budúci víkend zabojujú v Prešove o Majstrovský titul v súťaži družstiev SBwZ v bowlingu. Držíme palce!!! Najlepším neregistrovaným hráčom sa stal na celkovo 6. mieste Ľubomír Kožík z Popradu. V hre o finančný JACKPOT vo výške 56,- € sa súčtom hier 750 bodov stal Alex Basala z Prešova. Hráčom ďakujeme za príjemnú atmosféru na turnaji a blahoželáme k výsledkom.