V bowlingovom centre Galériabowling Košice sa v pondelok uskutočnil bowlingový turnaj kamarátov, ktorý neváhali a zúčastnili sa opäť na zábavnom turnaji ako tomu bolo aj na prvých dvoch letných turnajoch. Na v poradí treťom turnaji sa v Galériabowling Košice predstavilo 16 mužov a 1 žena. Turnaj bol zaujímavý tím, že sa hral bez vopred stanovených propozícií ako aj predošlé letné turnaje a pravidlá si hráči dohodli priamo pred začiatkom turnaja a bude tomu aj na ostatných letných turnajoch, ktoré nás počas leta v Galériabowling Košice čakajú. Hráči si vybrali hrací systém Amerika, pri ktorom odohrali 4 hry klasickým spôsobom a štyri hry systémom  AJ 9 JE STRIKE a pre ženy platil systém AJ 8 JE X. Zmena tentoraz bola tá, že hry aj 9 je Strike nasledovali ako prvé v poradí a po nich prišli na rad hry hrané a počítané klasickým systémom.  Ženám a neregistrovaným hráčom sa pripočítal handicap 10 bodov na každú hru. Súčet týchto 8 hier stanovil konečné poradie turnaja. Aj tentoraz sme spustili aj hru o Jackpot, kde bolo štartovné 3 € a na víťaza čakala odmena 36,- €. Jackpot vyhrával hráč ktorí zahral najvyššiu hru s najnižších hier medzi prihlásenými hráčmi do súťaže, čo bolo tentoraz 185 bodov a víťazom Jackpotu sa stal Vladimír Merkovský. Po tretíkrát v rade sa na tomto turnaji podarilo zvíťaziť Vladimírovi Merkovskému ziskom 1827 bodov pred Matúšom Gožom 1756 bodov a Jurajom Vincom 1701 bodov. Hráči si odniesli zaujímavé vecné ceny.  Ocenená bola aj najlepšia žena Eva Ulmanová a najlepší neregistrovaný hráč Bujnovský Tomáš, ktorý ziskom 1688 obsadil 4. miesto. Hráčom ďakujem za skvelú atmosféru a výkony a teším sa opäť o dva týždne 26.6.2017 o 16:30 hod prihlásenie TU